TequilaMetin2

Bun venit pe forumul serverului TequilaMetin2

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cerere [GM] by BestSuraS

In jos 
AutorMesaj
BestSuraS

Data de înscriere : 23/04/2012

MesajSubiect: Cerere [GM] by BestSuraS   Lun Apr 23, 2012 5:45 am

Nume: Rus
Prenume: Mihai
Vârstă:15
Localitatea: Deva
Judeţul: Hunedoara
Ţara: Romania

Contact
Adresa email: rusmihai00
ID messenger: rusmihai00

Nume cont: zagron123
Nume caracter: BestSuraS
Level/Rasă: 127/Sura!

Descriere (pentru dvs. nu caracter):
Pentru început să vă spun ca ştiu 80% din comenzile de game master şi cele necesare pentru un game master şi cele pentru iteme mai obişnuite de zi cu zi! Ştiu să am grijă de playeri! Sa feresc serverul de hackeri. ! Ştiu să fac eventuri (Ox, PVM, PVP) sau să ajut alţi GM sa facă doar cu condiţia daca ne lasă ownerul metinului dar evident si aprobarea celorlalţi din staff! O parere în plus nu strică niciodată!
Explic jucătorilor regulile jocului Metin2 pentru a nu face greşeli de ortografie sau greşeli mai mari care pot duce la penalizări şi/sau chiar ban. Dacă un player mă intreabă ceva eu îi răspund cu mare plăcere! În situaţi foarte dificile ca de exemplu să vă fure cineva contul, stafful nu este responsabil cu acest neincomvenient! În legătură cu această problema doar cu owneru se poate vorbi deoarece el are stapanire pe tot metinul! Stau mult timp online în orice caz peste 6ore pe zi, în wekend 12 sau 15ore! Am foarte multă răbdare cu fiecare player in parte deoarece nimeni nu consider că este mai presus de altul! Toţi suntem egali cu aceleaşi drepturi! Joc acest metin de cand sa deschis şi o voi face in continuare( am aflat de pe messenger, de la statusul ownerului care îl aveam de mult in listă)!

Experienţa: Joc diferite metine
(gm mode, metine PVM/PVP , hard pvm hard pvp ) de aproape 5ani de zile!

Trăiască Stafful cheers
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Cerere [GM] by BestSuraS
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TequilaMetin2 :: RECRUTARI STAFF :: Cereri GM-
Mergi direct la: